Lalka Barbie Ultimate Kitchen FRH73 (FRH73)
Zdjęcia 12 |
Barbie Ultimate Kitchen FRH73 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Ultimate Kitchen FRH73
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mattel Barbie idealna kuchnia Mattel | 237 zł |
Lalka Barbie Mattel - Idealna Kuchnia (FRH73) | 295 zł |
Barbie, lalka z zestawem Idealna kuchnia, FRH73 | 225 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →