Lalka Barbie Extra Doll GVR04
Zdjęcia 3 |
Barbie Extra Doll GVR04 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Extra Doll GVR04
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mattel Barbie Lalka Extra Moda + akcesoria Mattel | 108 zł |
Barbie Extra Bright Look And Pet Puppy Wielokolorowy GVR04 | 104 zł |
Barbie Extra, lalka Tęczowy płaszcz | 79 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →