Lalka Barbie Extra Doll HKP93
Zdjęcia 5 |
Barbie Extra Doll HKP93 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Extra Doll HKP93
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barbie Extra Pink Set Doll Różowy HKP93 | 136 zł |
Lalka Barbie Mattel Extra Moda HKP93 | 85 zł |
Mattel Barbie Lalka EXTRA MODA + akcesoria Strój Pop Punk / Różowe włosy H | 120 zł |
Mattel, Barbie, Lalka extra brunetka z różowymi pasemkami | 80 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →