Lalka Barbie Extra Doll GYJ78
Zdjęcia 7 |
Barbie Extra Doll GYJ78 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Extra Doll GYJ78
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mattel Barbie Extra Lalka Żółta narzutka/Jasnobrązowe włosy GYJ78 Mattel | 135 zł |
Barbie Extra Lalka Żółta narzutka/Jasnobrązowe włosy GYJ78 | 127 zł |
Barbie Extra Lalka Tiulowa narzutka/Jasnobrązowe włosy | 69 zł |
Lalka Barbie Extra The Stars z krokodylem | 104 zł |
Barbie Extra: Lalka The Stars z krokodylem (GRN27/GYJ78) | 112 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →