Лялька Barbie Extra Doll HDJ46
Фото 7 |
Barbie Extra Doll HDJ46 |
|
Яскрава, смілива та стильна лялька із серії Barbie Extra, схоже, є фанаткою баскетболу. Про це свідчить її вбрання: блискуча сукня-футболка, простора фланелева сорочка, чорні велосипедки, черевики та сумочка у вигляді баскетбольного м'яча, що доповнює образ. Також на окрему увагу заслуговує довге темне волосся ляльки з рожевими пасмами, що обрамляють обличчя. Їх можна розчісувати та експериментувати з зачісками.
Крім цього, Barbie Extra Doll HDJ46 може згинати руки та ноги та комплектується додатковими аксесуарами: сонцезахисними окулярами та масивним золотим намистом. Але лялька виходить на прогулянки не сама, а у супроводі свого маленького вихованця — корги. Він виглядає не менш стильно, ніж його господиня, чому сприяють такі аксесуари, як темні окуляри та надувне коло у вигляді пончика.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barbie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barbie.
Купити Barbie Extra Doll HDJ46
Усі ціни 7 →Barbie Extra With Basketball Jersey And Pet Dog Toy Doll Wielokolorowy 3 Y | 108 zł |
Barbie Extra Lalka Sportowa sukienka/Czarno-różowe włosy HDJ46 | 120 zł |
Mattel Barbie Extra Lalka Sportowa sukienka/Czarno-różowe włosy HDJ46 Matt | 120 zł |
Lalka Barbie Mattel Extra Moda - Sportowa sukienka/Czarno-różowe włosy (GR | 91 zł |
Barbie, Extra Moda, lalka z akcesoriami, HDJ46 | 79 zł |
Mattel Barbie Extra Lalka Sportowa sukienka, czarno-różowe włosy HDJ46 Mat | 75 zł |
Barbie, Extra Moda, lalka z akcesoriami, HDJ46 | 78 zł |