Lalka Barbie Extra Doll HDJ46
Zdjęcia 7 |
Barbie Extra Doll HDJ46 |
|
Jasna, odważna i stylowa lalka Barbie Extra wydaje się być fanką koszykówki. Świadczy o tym jej strój: błyszcząca sukienka t-shirt, luźna flanelowa koszula, czarne spodenki rowerowe, buty i torebka w kształcie koszykówki, która dopełnia wygląd. Na uwagę zasługują również długie ciemne włosy lalki z różowymi pasmami okalającymi twarz. Można je czesać i eksperymentować z fryzurami.
Dodatkowo lalka Barbie Extra HDJ46 może zginać ręce i nogi i jest dostarczana z dodatkowymi akcesoriami: okularami przeciwsłonecznymi i masywnym złotym naszyjnikiem. Ale lalka nie chodzi na spacery sama, ale w towarzystwie swojego małego zwierzaka, corgi. Wygląda nie mniej stylowo niż jego właściciel, w czym pomagają akcesoria, takie jak ciemne okulary i dmuchany pierścień w kształcie pączka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Kup Barbie Extra Doll HDJ46
Wszystkie ceny 6 →Barbie Extra With Basketball Jersey And Pet Dog Toy Doll Wielokolorowy 3 Y | 108 zł |
Barbie Extra Lalka Sportowa sukienka/Czarno-różowe włosy HDJ46 | 120 zł |
Mattel Barbie Extra Lalka Sportowa sukienka/Czarno-różowe włosy HDJ46 Matt | 120 zł |
Lalka Barbie Mattel Extra Moda - Sportowa sukienka/Czarno-różowe włosy (GR | 91 zł |
Barbie, Extra Moda, lalka z akcesoriami, HDJ46 | 78 zł |
Mattel Barbie Extra Lalka Sportowa sukienka, czarno-różowe włosy HDJ46 Mat | 75 zł |