Lalka Barbie Rainbow Sparkle Hair FXN96 (FXN96)
Zdjęcia 16 |
Barbie Rainbow Sparkle Hair FXN96 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Rainbow Sparkle Hair FXN96
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mattel Barbie. Lalka Błyszczące tęczowe włosy Mattel | 124 zł |
Lalka Barbie Mattel - Tęczowe włosy (FXN96) | 104 zł |
Barbie Rainbow Sparkle Hair Doll Wielokolorowy FXN96 | 121 zł |
Barbie, lalka Tęczowe włosy, FXN96 | 89 zł |
Barbie Regenbogen-Glitzerhaar Puppe (blond) | 105 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →