Lalka Barbie Extra Fancy Doll HHN13
Zdjęcia 6 |
Barbie Extra Fancy Doll HHN13 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Extra Fancy Doll HHN13
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mattel Barbie Extra Fancy HHN13 Mattel | 178 zł |
Barbie Extra Fancy Look Ositos Doll Wielokolorowy HHN13 | 164 zł |
Barbie Hhn11/Hhn13 Extra Fancy Doll | 170 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →