Lalka Barbie Extra Minis HGP66
Zdjęcia 5 |
Barbie Extra Minis HGP66 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Extra Minis HGP66
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mattel Barbie Mała lalka Lalka 4 - Fioletowy kaptur/Blond kucyki HGP66 Mat | 63 zł |
Lalka Barbie Mattel Extra Minis - Fioletowy kaptur/Blond kucyki (HGP66) | 53 zł |
Mattel, Barbie, lalka, Extra Moda Minis, HGP62 HGP66 | 52 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →