Lalka Barbie Extra Doll HHN10
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Barbie Extra Doll HHN10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Extra Doll HHN10
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lalka Mattel Barbie Extra With Racecar Jacket (194735072545) | 107 zł |
Barbie, Extra, Lalka, Kurtka szachownica, jasnoróżowe włosy | 85 zł |
Mattel Barbie Extra Moda HHN10 Mattel | 118 zł |
Barbie Extra Racing Jacket Doll Wielokolorowy HHN10 | 121 zł |
Barbie, Extra, Lalka, Kurtka szachownica, jasnoróżowe włosy | 88 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →