Smartfon Asus Zenfone 11 Ultra 512 GB / 16 GB
Zdjęcia 19 |
Zamknij
Menu
Asus Zenfone 11 Ultra 512 GB / 16 GB
256 GB / 12 GB512 GB / 16 GB
2024 rokZenfone (top)aparatofondobra bateriaflagowiec144 HzNFCbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargesuperszybkie ładowanieładowanie bezprzewodowebypass chargestereoUFS 4.0Wi-Fi 7LTPO
Wyświetlacz:6.78 ", 2400x1080 (20:9), 388 ppi, 144 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 16 GB
Procesor:Snapdragon 8 Gen 3
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 13 MP, i 32 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5500 mAh
Waga:225 g
Wstępne dane i zdjęcia przed ogłoszeniem.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus Zenfone 11 Ultra 512 GB / 16 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Zenfone 11 Ultra EU Official Eternal Black 16 GB pamięci RAM 512 GB pQualcomm Snapdragon 8 Gen 3 Mobile Platform.
16 GB pamięci RAM LPDDR5X oraz 512 GB pamięci masowej UFS 4.0.
Android 14.
Ad... więcejaptacyjny wyświetlacz 6.78” AMOLED LTPO 144Hz, Jasność szczytowa nawet 2500 nitów.
bateria 5500 mAh, technologia Quick Charge 5.0 oraz PD Charging.
Główna kamera tylna: czujnik obrazu Sony IMX890 50 MP z Gimbal Stablizer 3.0, Druga kamera tylna:13 MP, szerokokątna 120°, Trzecia kamera tylna:32 MP, Kamera przednia: 32MP.
Nagrywanie video: Ekskluzywny tryb kinowy, do 8K UHD przy 24 kl./s i 4K UHD przy 60 kl./s.
Funkcje ASUS AI: Semantic Search, Call Translator, AI Wallpaper and Noise Cancellation.
Bluetooth 5.4, Qualcomm aptX Adaptive and aptX Lossless, Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.
Odporność na kurz i wodę o stopniu ochrony IP68. Amazon.plZłóż skargę | 4 749 zł |
ASUS ZenFone 11 Ultra 512GB/16GB - Skyline Blue6.78 FHD+ (2400x1080) 144Hz 2500nits LTPO AMOLED Display with Gorilla Glass Victus 2, 5G, Dual SIM, Snapdragon 8 Gen 3, 16GB... więcejLPDDR5X RAM, 512GB UFS4.0 Flash, Triple Camera System: 50MPixel f/1.9 Main with Gimbal OIS + 13MPixel UltraWide + 32MPixel f/2.4 3x Telephoto with OIS (Back), 32MPixel (Front), Stereo Speakers, 3.5mm audio jack, Android 14, Wi-Fi 7, BT 5.4, NFC, In-display Fingerprint Sensor, IP68, 5500 mAh Battery, 65W Fast Wired Charging (no adapter in the box), 15W Wireless Charging, 225 gram Proshop.plZłóż skargę | 5 199 zł |
Smartfon ASUS Zenfone 11 Ultra 16/512GB niebieski GS-T-ASU-0631DESIGN Wyjątkowy wygląd Mieszanka błyszczącego i matowego wykończenia emanuje elegancją w promieniach światła, ucieleśniając... więcejpiękno ewolucji. Design nawiązuje do chińskiego znaku 人 („człowiek”), który reprezentuje ducha firmy ASUS. KOLORY Kolory inspirowane Ziemią Wzornictwo produktu stanowi zachwycające nawiązanie do różnych obszarów Ziemi. Każdy odcień to nie tylko zwyczajny kolor – są to wyjątkowe wykończenia w hołdzie dla zachwycającego piękna natury. Eternal Black Kolor ten nawiązuje do polarnych nocy na Islandii, emanując głęboką tajemniczością arktycznej północy. Skyline Blue Jest kwintesencją rozległego błękitu sztokholmskiego nieba i emanuje spokojem szwedzkiego lata. PRODUKT EKOLOGICZNY Wzornictwo w duchu planety Ziemi Materiał z recyklingu Obudowa telefonu jest starannie wykonana z aluminium pochodzącego w 100% z recyklingu, zaś ekran jest produkowany z ekologicznego szkła w 22% z recyklingu, co podkreśla nasze dążenie do zrównoważonego rozwoju. Opakowanie przyjazne dla środowiska Nasze opakowania są wykonane z papieru z certyfikacją FSC™ i nietoksycznego tuszu na bazie soi, z papierowymi owijkami na telefon i kabel. O 94% zmniejszona ilość tworzywa sztucznego w opakowaniu. Bumper wykonany w 50% z mechanicznie recyklingowaneg Komputronik.plZłóż skargę | 5 099 zł |
Smartfon ASUS ZenFone 11 Ultra 16/512GB 5G 6.78" 144Hz Niebieski 90AI00N7-Zenfone 11 Ultra to urządzenie, które rewolucjonizuje technologiczne możliwości smartfonów. Oferuje nowoczesny, większy i bez... więcejramkowy wyświetlacz, a także wydajność na najwyższym poziomie dzięki platformie mobilnej Snapdragon® 8 Gen 3. Całość została elegancko zapakowana w obudowę klasy premium, która posiada oleofobowe, matowe wykończenie. Electro.plZłóż skargę | 4 699 zł |
Smartfon ASUS ZenFone 11 Ultra 16/512GB 5G 6.78" 144Hz Niebieski 90AI00N7-Zenfone 11 Ultra to urządzenie, które rewolucjonizuje technologiczne możliwości smartfonów. Oferuje nowoczesny, większy i bez... więcejramkowy wyświetlacz, a także wydajność na najwyższym poziomie dzięki platformie mobilnej Snapdragon® 8 Gen 3. Całość została elegancko zapakowana w obudowę klasy premium, która posiada oleofobowe, matowe wykończenie.... Avans.plZłóż skargę | 4 699 zł |
pokaż 12 ofert
Seria Asus Zenfone (top)Porównaj w tabeli →
od 2 799 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 144 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4300 mAh, 172 g
od 2 599 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 144 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4300 mAh, 172 g
od 3 799 zł
aparatofon, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 169 g
od 3 099 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 144 Hz, Android 12.0, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4300 mAh, 172 g
od 4 026 zł
aparatofon, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 169 g
od 4 199 zł
flagowiec, aparatofon, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 4 699 zł
flagowiec, aparatofon, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 14, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 426 zł
6 ", 402 ppi, Android 8.1, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm SDM636 Snapdragon 636, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, nagrywanie 4K, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
Modyfikacje Asus Zenfone 11 Ultra
Ceny na Asus Zenfone 11 Ultra |
---|---|---|---|---|
Asus Zenfone 11 Ultra 256 GB / 12 GB | od 4 199 zł | 18 oferty | ||
Asus Zenfone 11 Ultra 512 GB / 16 GB | od 4 699 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 199 zł
flagowiec, aparatofon, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 5 275 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 4 799 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.73 ", 521 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 227 g
od 4 000 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 517 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4700 mAh, 215 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh