Smartfon gamingowy Asus ROG Phone 8 256 GB / 12 GB
Zdjęcia 17 |
Zamknij
Menu
Asus ROG Phone 8 256 GB / 12 GB
2024 rokROGgamingowy165 HzNFCbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargesuperszybkie ładowanieładowanie bezprzewodowestereoUFS 4.0Wi-Fi 7LTPO
Wyświetlacz:6.78 ", 2400x1080 (20:9), 388 ppi, 165 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 12 GB
Procesor:Snapdragon 8 Gen 3
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 13 MP, i 32 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5500 mAh
Waga:225 g
Konfigurowalne podświetlenie logo z tyłu obudowy. Uruchamia się AirTrigger na korpusie smartfona (w oparciu o siłę nacisku) + przyciski w systemie chłodzenia AeroActive Cooler.
Od wersji Pro różni się brakiem programowalnej matrycy podświetlenia składającej się z 341 diod LED.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG Phone 8 256 GB / 12 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ROG Phone 8 256GB/12GB - Phantom Black6.78 FHD+ (2448x1080) 165Hz LTPO AMOLED Display with Gorilla Glass Victus 2, 5G, Dual SIM, Snapdragon 8 Gen 3, 12GB LPDDR5X R... więcejAM, 256GB UFS4.0 Flash, Triple Camera System: 50MPixel Main with OIS + 13MPixel UltraWide + 32MPixel Telephoto with OIS (Back), 32MPixel (Front), Stereo Speakers, 3.5mm audio jack, Android 14, Wi-Fi 7, BT 5.3, NFC, Airtrigger, IP68, 5500 mAh Battery, 65W Fast Wired Charging (65W adapter in the box), 15W Wireless Charging, 225 gram Proshop.plZłóż skargę | 4 999 zł |
Smartfon ASUS ROG Phone 8 5G 12/256GB czarny GS-T-ASU-0624WIĘCEJ NIŻ GAMING Wkrocz w przyszłość gier mobilnych dzięki rewolucyjnemu telefonowi ROG Phone 8, który oferuje niespotykane... więcejdotąd połączenie ogromnej wydajności gamingowej i eleganckiego wyglądu do użytkowania na co dzień. Jest to najnowocześniej Komputronik.plZłóż skargę | 4 999 zł |
Smartfon ASUS ROG Phone 8 12/256GB 5G 6.78" 165Hz CzarnyWejdź w przyszłość gier mobilnych z rewolucyjnym i przeprojektowan Electro.plZłóż skargę | 4 999 zł |
Smartfon ASUS ROG Phone 8 12/256GB 5G 6.78" 165Hz CzarnyWejdź w przyszłość gier mobilnych z rewolucyjnym i przeprojektowan Avans.plZłóż skargę | 4 999 zł |
ASUS ROG8 12/256GB 6,78" 50Mpix Czarny5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 4 999 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Asus ROG (gamingowe)
od 4 855 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, LTPO, Android 14, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP58, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 423 zł
do streamowania, Full HD (1080p), ustawianie ostrości automatyczne, redukcja szumów, tryb nocny, możliwość przymocowania do monitora
od 4 445 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5500 mAh, 225 g
od 2 699 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 2 599 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9000+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 3 961 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 246 g
od 4 738 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 246 g
od 7 099 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, LTPO, Android 14, 1024 GB, RAM 24 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP58, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 3 136 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 6 399 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 18 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 3 450 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Dimensity 9000+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 247 g
od 4 000 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 4 500 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 2 899 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 4 600 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 238 g
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g