Smartfon gamingowy Asus ROG Phone 8 Pro 512 GB / 16 GB (90AI00N3-M000R0)
Wideo 12Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
Asus ROG Phone 8 Pro 512 GB / 16 GB
512 GB / 16 GB1 TB / 24 GB
2024 rokROGgamingowyflagowiecdobry dźwięk165 HzNFCbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargebypass chargestereoHi-ResUFS 4.0Wi-Fi 7LTPO
Wyświetlacz:6.78 ", 2448х1080, 395 ppi, 165 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 16 GB
Procesor:Snapdragon 8 Gen 3
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 13 MP, i 32 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5500 mAh
Waga:225 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG Phone 8 Pro 512 GB / 16 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Rog Phone 8 Pro Smartfon Czarny 678" 90AI00N3-M000R0Szybki procesor: Qualcomm Snapdragon 8 Gen3
Doskonałe aparaty 32MP / 50MP / 13MP / 32MP
Pamięć wbudowana aż 512GB Amazon.plZłóż skargę | 5 171 zł |
Smartfon ASUS ROG Phone 8 Pro 16/512GB 5G 6.78" 165Hz CzarnyWkrocz w przyszłość gier mobilnych dzięki rewolucyjnemu telefonowi ROG Phone 8 Pro, który oferuje niespotykane dotąd połączen... więcejie ogromnej wydajności gamingowej i eleganckiego wyglądu do użytkowania na co dzień. Jest to najnowocześniej Electro.plZłóż skargę | 5 899 zł |
Smartfon ASUS ROG Phone 8 Pro 16/512GB 5G 6.78" 165Hz CzarnyWkrocz w przyszłość gier mobilnych dzięki rewolucyjnemu telefonowi ROG Phone 8 Pro, który oferuje niespotykane dotąd połączen... więcejie ogromnej wydajności gamingowej i eleganckiego wyglądu do użytkowania na co dzień. Jest to najnowocześniej Avans.plZłóż skargę | 5 899 zł |
ASUS ROG 8 PRO 16/512GB 6,78" 50Mpix Czarny5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 5 899 zł |
Smartfon ASUS ROG Phone 8 Pro 16/512GB 5G 6.78" 165Hz Czarny 90AI00N3-M000Wkrocz w przyszłość gier mobilnych dzięki rewolucyjnemu telefonowi ROG Phone 8 Pro, który oferuje niespotykane dotąd połączen... więcejie ogromnej wydajności gamingowej i eleganckiego wyglądu do użytkowania na co dzień. Jest to najnowocześniej Mediaexpert.plZłóż skargę | 5 899 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Asus ROG (gamingowe)
od 4 855 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, LTPO, Android 14, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP58, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 323 zł
do streamowania, Full HD (1080p), ustawianie ostrości automatyczne, redukcja szumów, tryb nocny, możliwość przymocowania do monitora
od 4 445 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5500 mAh, 225 g
od 2 699 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 2 599 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9000+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 3 961 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 246 g
od 4 738 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 246 g
od 7 099 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, LTPO, Android 14, 1024 GB, RAM 24 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP58, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 3 136 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 6 399 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 18 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 3 450 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Dimensity 9000+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 247 g
od 4 000 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 4 500 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 2 899 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 4 600 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 238 g
Wideo recenzje
ROG Phone 8 Pro : The Mature Gaming Phone !
3 lutego107 337 przegląd
ASUS ROG Phone 8 Pro: Mainstream gamer
7 marca16 106 przegląd
Asus ROG Phone 8 Pro Unboxing!
9 stycznia1 255 746 przegląd
ROG Phone 8 Pro: ASUS Fixed It!
9 stycznia271 375 przegląd
A Creator's Gaming Phone - ROG Phone 8 Pro & Tessen Android Controller (ASMR Unboxing)
7 marca346 600 przegląd
ROG Phone 8 Pro FULL REVIEW - Should You Buy?
16 stycznia94 227 przegląd
ASUS ROG Phone 8 Pro - MORE Than a Gaming Phone!
18 stycznia34 837 przegląd
ROG PHONE 8 PRO - GAMING BEAST!
7 marca147 713 przegląd
ASUS ROG Phone 8 Pro Review
7 marca7 220 przegląd
Asus ROG Phone 8 Pro review
16 stycznia163 257 przegląd
The Super Gaming Smartphone - ROG Phone 8 Pro
27 stycznia 20242 571 038 przegląd
ROG Phone 8 Pro - Official unboxing video | ROG
9 stycznia278 985 przegląd
Modyfikacje Asus ROG Phone 8 Pro
Ceny na Asus ROG Phone 8 Pro |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Phone 8 Pro 512 GB / 16 GB | od 4 855 zł | 8 oferty | ||
Asus ROG Phone 8 Pro 1 TB / 24 GB | od 7 099 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g