Ігровий смартфон Asus ROG Phone 8 Pro 512 ГБ / 16 ГБ (90AI00N3-M000R0)
Відео 12Фото 6 |
Закрити
Шапка
Asus ROG Phone 8 Pro 512 ГБ / 16 ГБ
512 ГБ / 16 ГБ1 ТБ / 24 ГБ
2024 рікROGігровийфлагмангарний звук165 ГцNFCбез microSDзахист від вологиfast chargebypass chargeстереоHi-ResUFS 4.0Wi-Fi 7LTPO
Екран:6.78 ", 2448х1080, 395 ppi, 165 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 16 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 3
Камера:3 модулі, 50 МП, + 13 МП, та 32 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:5500 мАгод
Вага:225 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Asus ROG Phone 8 Pro 512 ГБ / 16 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus Rog Phone 8 Pro Smartfon Czarny 678" 90AI00N3-M000R0Szybki procesor: Qualcomm Snapdragon 8 Gen3
Doskonałe aparaty 32MP / 50MP / 13MP / 32MP
Pamięć wbudowana aż 512GB Amazon.plПоскаржитись | 5 171 zł |
Smartfon ASUS ROG Phone 8 Pro 16/512GB 5G 6.78" 165Hz CzarnyWkrocz w przyszłość gier mobilnych dzięki rewolucyjnemu telefonowi ROG Phone 8 Pro, który oferuje niespotykane dotąd połączen... щеie ogromnej wydajności gamingowej i eleganckiego wyglądu do użytkowania na co dzień. Jest to najnowocześniej Electro.plПоскаржитись | 5 899 zł |
Smartfon ASUS ROG Phone 8 Pro 16/512GB 5G 6.78" 165Hz CzarnyWkrocz w przyszłość gier mobilnych dzięki rewolucyjnemu telefonowi ROG Phone 8 Pro, który oferuje niespotykane dotąd połączen... щеie ogromnej wydajności gamingowej i eleganckiego wyglądu do użytkowania na co dzień. Jest to najnowocześniej Avans.plПоскаржитись | 5 899 zł |
ASUS ROG 8 PRO 16/512GB 6,78" 50Mpix Czarny5G:tak;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 5 899 zł |
Smartfon ASUS ROG Phone 8 Pro 16/512GB 5G 6.78" 165Hz Czarny 90AI00N3-M000Wkrocz w przyszłość gier mobilnych dzięki rewolucyjnemu telefonowi ROG Phone 8 Pro, który oferuje niespotykane dotąd połączen... щеie ogromnej wydajności gamingowej i eleganckiego wyglądu do użytkowania na co dzień. Jest to najnowocześniej Mediaexpert.plПоскаржитись | 5 899 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Asus ROG (геймерські)
від 4 855 zł
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP58, зарядка: fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 423 zł
для стрімінгу, Full HD (1080p), фокусування автоматична, шумодав, нічна зйомка, кріплення на монітор
від 4 445 zł
ігровий, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, 5500 мАгод, 225 г
від 2 699 zł
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 2 599 zł
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 3 961 zł
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 246 г
від 4 738 zł
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 246 г
від 7 099 zł
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 1024 ГБ, ОЗП 24 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP58, зарядка: fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 3 136 zł
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 6 399 zł
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 18 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 3 450 zł
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 247 г
від 4 000 zł
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 238 г
від 4 500 zł
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 238 г
від 2 899 zł
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 238 г
від 4 600 zł
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
Відеоогляди
ROG Phone 8 Pro : The Mature Gaming Phone !
3 лютого107 337 переглядів
ASUS ROG Phone 8 Pro: Mainstream gamer
7 березня16 106 переглядів
Asus ROG Phone 8 Pro Unboxing!
9 січня1 255 746 переглядів
ROG Phone 8 Pro: ASUS Fixed It!
9 січня271 375 переглядів
A Creator's Gaming Phone - ROG Phone 8 Pro & Tessen Android Controller (ASMR Unboxing)
7 березня346 600 переглядів
ROG Phone 8 Pro FULL REVIEW - Should You Buy?
16 січня94 227 переглядів
ASUS ROG Phone 8 Pro - MORE Than a Gaming Phone!
18 січня34 837 переглядів
ROG PHONE 8 PRO - GAMING BEAST!
7 березня147 713 переглядів
ASUS ROG Phone 8 Pro Review
7 березня7 220 переглядів
Asus ROG Phone 8 Pro review
16 січня163 257 переглядів
The Super Gaming Smartphone - ROG Phone 8 Pro
27 січня 20242 571 038 переглядів
ROG Phone 8 Pro - Official unboxing video | ROG
9 січня278 985 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Asus ROG Phone 8 Pro
Ціни на Asus ROG Phone 8 Pro |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Phone 8 Pro 512 ГБ / 16 ГБ | від 4 855 zł | 9 пропозицій | ||
Asus ROG Phone 8 Pro 1 ТБ / 24 ГБ | від 7 099 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г