Płyta główna Asus PRIME B760M-A D4 (90MB1D00-M0EAY0)
Zdjęcia 7 | 679 zł Kup! Asus Prime B760m-a D4 Wifi Motherboard Posrebrzany PLYASU1700059tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Kompaktowa płyta główna micro-ATX firmy Asus w przystępnej cenie. Jak wielu braci z serii PRIME, przeznaczony jest przede wszystkim do tworzenia komputerów biurowych i domowych, dlatego główny nacisk położono na jakość materiałów, wydajność układu chłodzenia oraz wysoką niezawodność. Wyposażona jest w wysokiej jakości układ chłodzenia z radiatorami VRM i PCH, dodatkowe chłodzenie elementów zasilających oraz wsparcie dla narzędzia Fan Xpert 4 do punktowego dostrajania chłodzenia obudowy.
Chipset Intel B760 ze średniej półki jest tutaj używany jako kontroler sterujący. Asus PRIME B760M-A D4 jest wyposażony w gniazdo procesora Intel LGA 1700 nowej generacji i jest przeznaczony do parowania z hybrydowymi wielordzeniowymi procesorami Intel Core/Pentium/Celeron 12. i 13. generacji. Pomimo tego, że jest na poziomie podstawowym, może obsługiwać przetaktowaną pamięć RAM DDR4 i reaktywne dyski SSD PCI-E 4.0, co czyni go interesującą opcją dla podstawowego komputera do gier, który nie chce ręcznie przetaktowywać.
W przeciwieństwie do większości modeli formatu micro-ATX, ta opcja jest w stanie „zabrać na pokład” do 128 GB pamięci RAM DDR4 o maksymalnej częstotliwości 5333 MHz (4x32 GB). Do stworzenia macierzy dyskowej dostępnych jest kilka portów M.2 oraz 4 standardowe złącza SATA 3. Ruch sieciowy przetwarzany jest przez kontroler Realtek o przepustowości 2,5 GB/s oraz preinstalowany bezprzewodowy odbiornik Wi-Fi klasy 6. W dodatkowo na osobną uwagę zasługuje układ automatycznej stabilizacji napięcia Digi+, narzędzia Fan Xpert 4 do precyzyjnego dostrajania pracy wentylatorów obudowy czy pompy wodnej oraz wsparcie dla markowej technologii OptiMem 2 optymalizującej wydajność pamięci RAM.
Modyfikacje Asus PRIME B760M-A D4
Ceny na Asus PRIME B760M-A D4 |
---|---|---|---|---|
Asus PRIME B760M-A D4 | od 679 zł | 1 oferta | ||
Asus PRIME B760M-A WIFI D4 | od 529 zł | 8 oferty | ||
Asus PRIME B760M-A WIFI | od 668 zł | 3 oferty |