Komputer All-In-One Apple iMac 24" 2021 MGPN3
Wideo 29Zdjęcia 34 | od 6 999 do 9 388 zł Porównaj ceny 10 →2021 rokiMac (wszystko w jednym)komputer All-In-OneUltra HD (4K)SSDWi-FiBluetoothczytnik linii papilarnychUSB4Thunderbolt v3 Procesor:Apple M1, 3.2 GHz RAM:8 GB Wideo:Apple M1 8-Core Dysk:512 GB System operacyjny:MacOS |
Modyfikacje Apple iMac 24" 2021 9
Dane techniczne
Apple iMac 24" 2021 MGPN3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
W zestawie również: kabel USB-C/Lightning, kabel zasilający (2 m), zasilacz o mocy 143 W.
Gdzie kupić Apple iMac 24" 2021 MGPN3
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple iMac 24 cale: M1 8/8, 8GB, 512GB - Różowy RDAPPEI3MEMGPN3 | 8 935 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M1 8GB RAM 512GB SSD macOS Różowy | 8 564 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M1 8GB RAM 512GB SSD macOS Różowy M | 7 999 zł |
Apple iMac 24 cale: M1 8/8, 8GB, 512GB - Różowy 64569 | 8 935 zł |
więcej ofert 5 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy