Моноблок Apple iMac 24" 2021 MGPN3
Відео 29Фото 34 | від 6 999 до 9 388 zł Порівняти ціни 10 →Проц:Apple M1, 3.2 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Apple M1 8-Core Накопичувач:512 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple iMac 24" 2021 9
Характеристики
Apple iMac 24" 2021 MGPN3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Також в комплекті поставки: кабель USB-C / Lightning, кабель живлення (2 м), адаптер живлення потужністю 143 Вт.
Де купити Apple iMac 24" 2021 MGPN3
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iMac 24 cale: M1 8/8, 8GB, 512GB - Różowy RDAPPEI3MEMGPN3 | 8 935 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M1 8GB RAM 512GB SSD macOS Różowy | 8 564 zł |
Apple iMac 24 cale: M1 8/8, 8GB, 512GB - Różowy 64569 | 8 935 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M1 8GB RAM 512GB SSD macOS Różowy | 8 564 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M1 8GB RAM 512GB SSD macOS Różowy M | 7 999 zł |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо