Okap Amica OTS6234I stal nierdzewna (1161210)
Amica OTS6234I stal nierdzewna 2020 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica OTS6234I stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Okap OTS6234I HZAMIOTOTS6234I | 373 zł |
Teleskopowy Amica OTS6234I AGDZ-OKAP-AMI-089 | 379 zł |
Okap teleskopowy Amica OTS6234I 1161210 | 379 zł |
Amica Okap OTS6234I 47342 | 399 zł |
AMICA 1161210 | 466 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →