Okap Amica OKP6652S czarny
Zdjęcia 5 |
Amica OKP6652S czarny 2020 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica OKP6652S czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Okap Amica okp6652s studio 1190506 | 1 239 zł |
Okap AMICA OKP6652S | 1 239 zł |
Okap kominowy AMICA OKP6652S Studio | 1 239 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Okap przyścienny AMICA OKP6652S STUDIO | 1 239 zł |
Okap AMICA OKP6652S STUDIO 1190506 - (22)8777777 - Promocje, Szybkie reali | 1 199 zł |
Okap Amica OKP6652S głośność 63dB I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 1 199 zł |
Okap AMICA OKP6652S STUDIO 1190506 - (22)8777777 - Promocje, Szybkie reali | 1 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →