Okap Amica OKS6249SB czarny (HZAMIOKKS6249SB)
Zdjęcia 4 |
Amica OKS6249SB czarny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica OKS6249SB czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Okap OKS6249SB HZAMIOKKS6249SB | 599 zł |
Kominowy Amica OKS6249SB AGDZ-OKAP-AMI-135 | 579 zł |
Okap kominowy Amica OKS6249SB 1193998 | 599 zł |
Amica Okap OKS6249SB 113400 | 596 zł |
Amica Okap OKS6249SB 113400 | 599 zł |
Okap kominowy AMICA OKS6249SB I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 595 zł |
Modyfikacje Amica OKS6249SB
Ceny na Amica OKS6249SB |
---|---|---|---|---|
Amica OKS6249SW biały | od 558 zł | 5 oferty | ||
Amica OKS6249SB czarny | od 579 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →