Kuchenka Amica 618GES2.33HZPMS biały
Zdjęcia 5 |
Amica 618GES2.33HZPMS biały |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 618GES2.33HZPMS biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 618GES2.33HZpMs(W) 55587 | 1 479 zł |
Kuchenka Amica 618GES2.33HZpMs(W) | 1 479 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna AMICA 618GES2.33HZpMs(W) | 1 479 zł |
Kuchnia Amica 618GES2.33HZpMs(W) - (22)8777777 - Promocje, Szybkie realiza | 1 478 zł |
Kuchnia Amica 618GES2.33HZpMs(W) - (22)8777777 - Promocje, Szybkie realiza | 1 478 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kuchenki Amica 618GES2.33HZPMS:
- Metalowa pokrywa płyty
- Szuflada wyciągana
PolecamyPorównaj w tabeli →