Kuchenka Finlux FC 662WGW biały
Zdjęcia 5 |
Finlux FC 662WGW biały 2022 rokzapłon automatyczny biały stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Finlux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Finlux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Finlux FC 662WGW biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Finlux Kuchnia gazowo-elektryczna FC-662WGW HWFINKMBC662WGW | 1 349 zł |
Finlux Kuchnia gazowo-elektryczna FC-662WGW 109857 | 1 349 zł |
Kuchenka Finlux Kuchnia gazowo-elektryczna FC-662WGW | 1 346 zł |
Modyfikacje Finlux FC 662WGW
Ceny na Finlux FC 662WGW |
---|---|---|---|---|
Finlux FC 662WGW biały | od 1 346 zł | 4 oferty | ||
Finlux FC 662WGL stal nierdzewna | od 1 316 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →