Kuchenka MPM 64-KGM-11 stal nierdzewna
MPM 64-KGM-11 stal nierdzewna 2021 rokzapłon automatyczny biały stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM 64-KGM-11 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia MPM-64-KGM-11 | 1 299 zł |
MPM 64-KGM-11 Termoobieg | 1 299 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-64-KGM-11 | 1 290 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje MPM 64-KGM-11
Ceny na MPM 64-KGM-11 |
---|---|---|---|---|
MPM 64-KGM-10 biały | od 1 099 zł | 8 oferty | ||
MPM 64-KGM-11 stal nierdzewna | od 1 259 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →