Kuchenka Amica 58GEH2.33ZpPF Xx stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
Amica 58GEH2.33ZpPF Xx stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 58GEH2.33ZpPF Xx stal nierdzewna
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 58GEH2.33ZpPF(Xx) 55560Kuchnia gazowo-elektryc Maxelektro.plZłóż skargę | 1 279 zł |
Amica 58GEH2.33ZpPF(Xx) AGDW-KUCH-AMI-096Nagrzew w 4 min Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika... więcejdo wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas! Klasa energetyczna A Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Kuchnia Amica to rozwiązanie gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej. Teraz możesz gotować i piec, ile dusza zapragnie: oszczędzasz Ty, zyskuje środowisko naturalne! Termoobieg Funkcja termoobiegu polega na wprowadzeniu w ruch gorącego powietrza, dzięki czemu w każdej części piekarnika panuje równomierna temperatura. Uzyskujemy to stosując grzałkę dolną i górną lub grzałkę pierścieniową. Każda kuchnia posiadająca termoobieg wyposażona jest w wentylator, który równomiernie rozprowadza powietrze po komorze piekarnika. Czyszczenie parowe Z funkcją czyszczenia parowego mycie piekarnika nie będzie już tak uciążliwe. Para zmiękcza zabrudzenia, a czyszczenie ogranicza się do wlania 1 szklanki wody na blachę, ustawieniu piekarnika na 50°C i pozostawieniu urządzenia na 30 minut. Brud zmiękczony przez parę z łatwością usuniemy z całego piekarnika przy pomocy gąbki z wodą i płynem do mycia naczyń. Tłuste plamy i inne zabrudzenia znikną bez użycia szkodliwej chemii Emalia łatwoczyszcząca EasyClean Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz. By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi lub rozwijając swoje zainteresowania Komputronik.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Kuchnia gazowo=elektryczna AMICA 58GEH2.33ZpPF(Xx)Kuchnia o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 65 l, z 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływow ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 420 zł |
Kuchenka Amica 58GEH2.33ZpPF(Xx) | 1 333 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna AMICA 58GEH2.33ZpPF(Xx)pojemność piekarnika: 65 l chłodny front drzwi: zastosowanie konstrukcji 3-szybowej oraz wewnętrznej szyby refleksyjnej pozwa... więcejla zdecydowanie zmniejszyć tempe... EmpikZłóż skargę | 1 279 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Amica 500 LinePorównaj w tabeli →
od 949 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 340 zł
elektryczna, szkło ceramiczne (Schott Ceran), hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 67 l, grill, zużycie prądu A
od 895 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 155 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 139 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 399 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, 2 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 649 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 56 l, 2 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 995 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 69 l, zużycie prądu A
od 1 799 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 419 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, 2 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 095 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 219 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 949 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 199 zł
elektryczna, emaliowana, żeliwo 4 szt., piekarnik elektryczny, 69 l, grill, zużycie prądu A
od 1 130 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 390 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 495 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 2 199 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, zużycie prądu A
od 1 699 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 139 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 298 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 57 l, grill, zużycie prądu A
od 1 679 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 290 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 60 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 598 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 200 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 399 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 54 l, grill, zużycie prądu A
od 1 400 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., piekarnik elektryczny, 60 l, 2.4 kW, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, zużycie prądu A
od 1 350 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 60 l, grill, zużycie prądu A
od 1 339 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 449 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A