Procesor AMD Naples EPYC 7261 OEM (PS7261BEV8RAF)
Wideo 19Zdjęcia 8 |
AMD Naples EPYC 7261 OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Naples EPYC 7261 OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD epyc 7261 CPU processor 8 Core 2.50 GHz 64 MB sp3 ps7261bev8raf | 180 zł |
AMD EPYC 7261 2.5 GHz SP3 64MB 8 Core PS7261BEAFWOF | 200 zł |
New! AMD EPYC 8CORE Model 7261 2.50 GHz SP3 64MB 2900MHZ PS7261BEAFWOF | 231 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Naples EPYC
Ceny na AMD Naples EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Naples EPYC 7251 | od 236 zł | 1 oferta | ||
AMD Naples EPYC 7261 OEM | od 180 zł | 3 oferty | ||
AMD Naples EPYC 7281 | od 2 278 zł | 1 oferta | ||
AMD Naples EPYC 7351 | od 480 zł | 1 oferta | ||
AMD Naples EPYC 7351P | od 2 800 zł | 2 oferty | ||
AMD Naples EPYC 7401P | od 322 zł | 2 oferty | ||
AMD Naples EPYC 7451 | od 660 zł | 3 oferty | ||
AMD Naples EPYC 7501 | od 3 200 zł | 2 oferty | ||
AMD Naples EPYC 7551 | od 640 zł | 1 oferta | ||
AMD Naples EPYC 7551P | od 2 160 zł | 4 oferty | ||
AMD Naples EPYC 7601 | od 736 zł | 5 oferty |
Polecamy