Procesor AMD Ryzen 9 Matisse 3900 PRO OEM (100-000000072)
Zdjęcia 4 |
AMD Ryzen 9 Matisse 3900 PRO OEM 3900 PRO OEM3900X BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 9 Matisse 3900 PRO OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor AMD Ryzen 9 Pro 3900, 3.1 GHz, 64 MB, OEM (100-000000072) | 2 578 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! AMD Ryzen 9 PRO 3900 TRAY - PACZKOMAT, POCZTA, KURIE | 2 914 zł |
Procesor AMD Ryzen 9 Pro 3900, 3.1 GHz, 64 MB, OEM (100-000000072) | 2 937 zł |
Modyfikacje AMD Ryzen 9 Matisse
Ceny na AMD Ryzen 9 Matisse |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Matisse 3900 PRO OEM | od 2 578 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Matisse 3900X BOX | od 1 800 zł | 7 oferty |
Polecamy