Czajnik elektryczny Adler AD 1340 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Zdjęcia 11 |
Adler AD 1340 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 1340 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 1340 czajnik stalowy 17 l z wyświetlaczem LCD czajnik elektryczny | 136 zł |
Czajnik ADLER AD 1340 | 129 zł |
Czajnik ADLER AD 1340 | 133 zł |
Czajnik Adler AD 1340 Srebrny | 148 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →