Czajnik elektryczny Camry CR 1253 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Camry CR 1253 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 1253 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Camry Czajnik elektryczny szary CR 1253 CR1253 | 100 zł |
Camry CR 1253 AGDM-CZAJ-CMY-015 | 100 zł |
Czajnik CAMRY CR 1253 | 103 zł |
Adler Czajnik elektryczny Adler CR 1253 (2200W 1.7l; kolor inox) | 117 zł |
pokaż 5 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Camry CR 1253:
- Obrót o 360º na stojaku
PolecamyPorównaj w tabeli →