Czajnik elektryczny Lund 68194 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Zdjęcia 8 |
Lund 68194 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lund 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lund.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lund 68194 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TOYA Lund czajnik elektryczny 1,7l regulacja temp. w rączce | 128 zł |
Czajnik elektryczny LUND 68194 | 118 zł |
CZAJNIK ELEKTRYCZNY 1.7L REGUL. TEMP. W RĄCZCE | 159 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →