Czajnik elektryczny Adler AD 1247 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Zdjęcia 8 |
Adler AD 1247 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 1247 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD1247 1247 Czajnik Elektryczny Szkło/Metal 2200 W 17l Czarny AD 124 | 99 zł |
Czajnik Adler AD 1247 Srebrny | 99 zł |
Czajnik elektryczny ADLER AD 1247 | 105 zł |
Adler Kettle AD 1247 NEW With electronic control, 1850 - 2200 W, 1.7 L, St | 135 zł |
Czajnik szklany 1,7L z regulacją temp i zmianą barw led AD 1247 | 129 zł |
Czajnik elektryczny Adler AD 1247 (2200W 1.7l; kolor srebrny) | 123 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →