Czajnik elektryczny Adler AD 1371w biały
Adler AD 1371w |
Kolor | | Rodzaj | czajnik elektryczny | Pojemność | 0.8 l | Pobór mocy | 850 W | Element grzejny | grzałka ukryta | Powłoka elementu grzejnego | stal nierdzewna | Wskaźnik poziomu wody | + | Kształt korpusu | cylindryczny | Materiał wykonania | tworzywo sztuczne | Długość kabla | 0.5 m | Wymiary | 20.3x17.7x13.3 cm | Waga | 0.61 kg | Oficjalna strona | adler.com.pl | Data dodania do E-Katalog | luty 2023 |
|
Automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody. Zabezpieczenie zapobiegające włączeniu pustego czajnika. Wyposażony w filtr zapobiegający osadzaniu się kamienia.
Dwustronny wskaźnik poziomu wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Adler AD1371w czajnik elektryczny 1371wFiltr osadowy wapienny, dwustronny wskaźnik poziomu wody równie wygodny dla praworęcznych i leworęcznych użytkowników Amazon.pl
Złóż skargę | | 56 zł | | |
|
| Adler Czajnik elektryczny 0,8 l AD 1371w biały HKADLCZAD1371W0Czajnik elektryczny 0,8l AD 1371w biały
Klasyczny, 0,8 litrowy czajnik elektryczny, przydatny w każdej kuchni, biurze i... więcejakademiku. Jego bezpieczeństwo zapewnia blokada uniemożliwiająca włączenie pustego czajnika, oraz automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody. Czajnik wyposażony jest w filtr zatrzymujący osady, który poprawia smak i jakość wody. Funkcjonalność zwiększają stabilna podstawa i czytelny wskaźnik poziomu wody. Bardzo wygodny dzięki zastosowaniu płaskiego dna i ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | | 38 zł | | |
|
| Czajnik elektryczny Adler AD1371WCzajnik elektryczny Adler AD1371W Klasyczny, 0,8 litrowy czajnik elektryczny, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku.... więcejJego bezpieczeństwo zapewnia blokada uniemożliwiająca włączenie pustego czajnika, oraz automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody. Czajnik wyposażony jest w filtr zatrzymujący osady, który poprawia smak i jakość wody. Funkcjonalność zwiększają stabilna podstawa i czytelny wskaźnik poziomu wody. Bardzo wygodny dzięki zastosowaniu płaskiego dna i obrotowej podstawy. Czajnik może pochwalić się ekonomiczną mocą 850 W. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Pojemność max: 0,8L Pojemność min: 0,3L Płaska grzałka ze stali szlachetnej Filtr zatrzymujący osady wapnia Dwustronny wskaźnik poziomu wody równie wygodny dla prawo- i leworęcznych użytkowników Zabezpieczenie przed gotowaniem bez wody Lampka kontrolna Wskaźnik poziomu wody z podziałką Automatyczne wyłączanie Obrotowa podstawa 360° Obudowa wykonana z wytrzymałego polipropylenu Schowek na przewód zasilający Długość przewodu zasilającego: 50cm Zasilanie: 230V ~50Hz Moc nominalna: 850W Wymiary produktu: 20,3 x 17,7 x 13,3cm Kolor: biały / biało-szary Maxelektro.plZłóż skargę | | 55 zł | | |
|
| Adler Czajnik elektryczny 0,8l AD 1371g biało-szary 105801Czajnik elektryczny 0,8l AD 1371g biało-szary
Klasyczny, 0,8 litrowy czajnik elektryczny, przydatny w każdej kuchni, biur... więcejze i akademiku. Jego bezpieczeństwo zapewnia blokada uniemożliwiająca włączenie pustego czajnika, oraz automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody. Czajnik wyposażony jest w filtr zatrzymujący osady, który poprawia smak i jakość wody. Funkcjonalność zwiększają stabilna podstawa i czytelny wskaźnik poziomu wody. Bardzo wygodny dzięki zastosowaniu płaskiego ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 44 zł | | |
|
| Adler Czajnik elektryczny 0,8 l AD 1371w biały 105802Czajnik elektryczny 0,8l AD 1371w biały
Klasyczny, 0,8 litrowy czajnik elektryczny, przydatny w każdej kuchni, biurze i... więcejakademiku. Jego bezpieczeństwo zapewnia blokada uniemożliwiająca włączenie pustego czajnika, oraz automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody. Czajnik wyposażony jest w filtr zatrzymujący osady, który poprawia smak i jakość wody. Funkcjonalność zwiększają stabilna podstawa i czytelny wskaźnik poziomu wody. Bardzo wygodny dzięki zastosowaniu płaskiego dna i ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 38 zł | | |
Modyfikacje Adler AD 1371w
Ceny na Adler AD 1371w |
---|
| Adler AD 1371w biały | | od 38 zł | 8 oferty |
| Adler AD 1371g szary | | od 38 zł | 7 oferty |
Dynamika cen dla Adler AD 1371w biały
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna