Czajnik elektryczny Lafe CEG0010 650 W 0.6 l
Zdjęcia 10 |
Lafe CEG0010 |
|
W zestawie dwie filiżanki i łyżeczki, idealne do schowania się w czajniczku podczas podróży.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lafe CEG0010 650 W 0.6 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik Lafe CEG0010.2 Niebieski | 36 zł |
Czajnik elektryczny LAFE CEG-0010.1 | 33 zł |
Czajnik turystyczny LAFE CEG-0010.1 | 37 zł |
Czajnik Lafe CEG0010.1 Biały | 42 zł |
Czajnik turystyczny CEG-0010.1 biały | 36 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →