Czajnik elektryczny Adler AD 1268 600 W 0.6 l szary
Zdjęcia 4 |
Adler AD 1268 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Kup Adler AD 1268 600 W 0.6 l szary
Wszystkie ceny 8 →Adler Elektryczny czajnik podróżny wykonany z tworzywa sztucznego o pojemn | 37 zł |
Czajnik ADLER AD 1268 | 41 zł |
Adler Czajnik elektryczny Adler AD 1268 (600W 0.6l; kolor biały) | 52 zł |
Czajnik ADLER AD 1268 | 41 zł |
Czajnik turystyczny Adler AD 1268, 0,6 LW zestawie 2 kubeczki oraz 2 łyżec | 50 zł |
Podwójny zastrzyk energii
Czajnik elektryczny Adler AD 1268 łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, wygodę i styl. Półprzezroczysty plastikowy korpus z witrażami nadaje mu niepowtarzalny wygląd, który łączy w sobie elementy retro i nowoczesne. Czajnik ma pojemność 0,6 litra, co idealnie sprawdza się w podróży i pozwala szybko zagotować wodę na dwie filiżanki herbaty lub kawy.
Nakarm siebie i przyjaciela
Jedną z zalet Adlera AD 1268 jest jego konfiguracja, w której znajdują się dwa kubki i łyżki. Dzięki temu czajnik jest idealnym rozwiązaniem do przygotowywania szybkich przekąsek w podróży. Czajnik wyposażony jest we wskaźnik poziomu wody, wygodny schowek na przewód oraz przycisk zapobiegający przypadkowemu otwarciu pokrywy. Adler AD 1268 wyróżnia się także przystępną ceną, co czyni go doskonałym wyborem dla osób podróżujących i tych, którzy często są w ruchu.