Czajnik elektryczny Adler AD 1347 2200 W 1.5 l
Zdjęcia 12 |
Adler AD 1347 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 1347 2200 W 1.5 l
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 1347w elektryczny łańcuch biały AD 1347 white | 149 zł |
Adler AD 1347 biały AGDM-CZAJ-ADL-046 | 124 zł |
Adler Czajnik elektryczny ADLER AD 1347b czarny | 135 zł |
Czajnik elektryczny metalowy 1,7 L STRIX Adler AD 1347 biały | 146 zł |
Czajnik Adler AD 1347 Biały | 123 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →