Czajnik elektryczny Adler AD 1273 1200 W 1 l stal nierdzewna
Zdjęcia 6 |
Adler AD 1273 2020 rokturystyczny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 1273 1200 W 1 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler Czajnik Elektryczny Srebrny 1 l AD 1273 | 67 zł |
Czajnik elektryczny Adler AD 1273 | 73 zł |
Czajnik ADLER AD 1273 | 70 zł |
Adler Czajnik elektryczny Adler AD 1273 (1200W 1l; kolor srebrny) | 76 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →