Czajnik elektryczny Adler AD 1203 1500 W 1 l stal nierdzewna
Zdjęcia 7 |
Adler AD 1203 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 1203 1500 W 1 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler Czajnik elektryczny wykonany z metalu o pojemności 1 litra i mocy 16 | 94 zł |
Adler Czajnik 1 l AD 1203 HKADLCZAD12 | 68 zł |
Czajnik ADLER AD 1203 | 66 zł |
Adler Czajnik 1 l AD 1203 120252 | 76 zł |
Czajnik ADLER AD 1203 | 66 zł |
pokaż 10 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Adler AD 1203:
- Obrót o 360 ° na stojaku
PolecamyPorównaj w tabeli →