A4Tech Bloody X5 Max
Wideo 1Zdjęcia 6 |
A4Tech Bloody X5 Max 2020 rokBloody |
|
Szybka i ergonomiczna 4-przyciskowa mysz do gier z przewodem i wysokiej jakości czujnikiem optycznym oraz stylowym wyglądem zewnętrznym. Jest to jeden z niedrogich modeli klasy średniej z rodziny padów gamingowych Bloody X 2020, który zapewnia doskonałą responsywność i imponującą responsywność w rozsądnej cenie. Odpowiedni dla początkujących i doświadczonych graczy, przyda się początkującym graczom eSportowym występującym w dyscyplinach FPS, MMO, RTS.
Zewnętrzna konstrukcja myszy A4 Tech Bloody X5 Max ma agresywne cechy typowe dla kontrolerów do gier, a kształt jej korpusu jest asymetryczny i zoptymalizowany do użytku praworęcznego (pod kciukiem po lewej stronie korpusu znajduje się przelew) . Aby zapewnić wygodny chwyt, na bocznych powierzchniach znajduje się antypoślizgowa gumowa pokrycie. Dzięki wysokiej jakości czujnikowi optycznemu z rozdzielczością 10000 dpi mysz wykazuje doskonałą dokładność i wydajność w strzelankach online dla wielu graczy.
Dwa parametry czułości, szybkość odpytywania portu USB i wysokość odrywania czujnika ustawiane są za pomocą czterech przycisków na podstawie myszy, co eliminuje ich fałszywe kliknięcia. Wielokolorowe podświetlenie LED można regulować naciskając i przytrzymując przyciski boczne (12 efektów + całkowite wyłączenie). Łączy się z komputerem za pomocą 1,5-metrowego kabla USB przeciwzakłóceniowego (ferrytowego).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A4Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A4Tech.
Kup A4Tech Bloody X5 Max
Wszystkie ceny 11 →A4 Tech Bloody A4TMYS46831 X5 Max Stone Black Activated Mysz USB Typu-A Op | 150 zł |
Mysz A4TECH Bloody X5 Max | 150 zł |
Mysz A4TECH Bloody X5 Max A4TMYS46831 | 150 zł |
Mysz A4Tech Bloody X5 Max (A4TMYS46831) | 144 zł |