A4Tech Fstyler FG30
Wideo 3Zdjęcia 8 |
A4Tech Fstyler FG30 |
|
Kompaktowa, wszechstronna mysz bezprzewodowa z ulepszoną dokładnością pozycjonowania i asymetryczną konstrukcją zoptymalizowaną do użytku praworęcznego. Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników, którzy chcą zakupić wygodny manipulator do pracy z komputerem osobistym, monoblokiem, stacją roboczą lub laptopem. Jedną z ważnych zalet myszki jest ciche naciśnięcie klawiszy, co jest przydatne dla użytkowników, którzy często pracują w nocy i nie chcą przeszkadzać innym.
Do podłączenia urządzenia wykorzystuje się niewielki nanoodbiornik USB, bezzakłóceniową komunikację z którym utrzymywana jest na kanale częstotliwości radiowej 2,4 GHz w odległości do 10 m. Wysokiej jakości czujnik optyczny umożliwia A4 Tech Fstyler FG30 mysz do pracy na różnorodnych powierzchniach, w tym na tkaninach, skórze, tworzywach sztucznych i drewnie. Jego rozdzielczość można zmieniać w zakresie od 1000 do 2000 dpi (przycisk przełącznika znajduje się pod głównymi przyciskami), a częstotliwość odpytywania jest ustalona na 125 Hz.
Dokładność pozycjonowania jest wystarczająca do wszelkich zadań domowych / zawodowych i wielu gier komputerowych. Do zasilania służy jeden element rozmiaru AA. Bezczynna mysz automatycznie przechodzi w tryb głębokiego uśpienia (po 5 minutach), co wydłuża jej żywotność baterii. Zastrzeżone oprogramowanie Gesture 16-in-1 umożliwia dostosowanie działania trzech z sześciu przycisków myszy (RMB i dwóch bocznych).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A4Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A4Tech.
Kup A4Tech Fstyler FG30
A4 Tech FG30 Nano Kabel optyczny 2000 DPI Niebieski FG30 BLUE | 140 zł |
Mysz A4Tech FG30 (FG30B) | 81 zł |
Mysz A4Tech FG30B, FSTYLER (FG30B) Niebieska | 93 zł |
A4Tech FG30 bezprzewodowa mysz optyczna 16 w 1 szaro-pomarańczowa FG30 ORA | 140 zł |
Mysz A4Tech FG30B, FSTYLER (FG30O) Pomarańczowa | 95 zł |