A4Tech OP-720
Wideo 4Zdjęcia 4 |
A4Tech OP-720 |
|
Ultrabudżetowy model typu drutowego z układem optycznym. Producentowi udało się wyposażyć ten model w nowoczesne i wysokiej jakości technologie przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów. Może być odpowiedni dla użytkowników, którzy nie są zainteresowani dodatkowymi przyciskami i obecnością pamięci wewnętrznej. Zaletą modelu jest prostota, niezawodność, wygoda i trwałość. Mysz ma klasyczny, surowy design.
Obudowa jest symetryczne, świetnie nadaje się do pracy obiema rękami. Mysz A4 Tech OP-720 według producenta to idealne rozwiązanie do pracy biurowej na co dzień oraz do normalnego użytku domowego. Jedną z głównych cech manipulatora jest wysokiej jakości sensor o rozdzielczości 1000 dpi, który w zupełności wystarcza do komfortowej pracy z różnymi programami oraz przeglądania stron internetowych. Korpus urządzenia posiada matowe wykończenie, które zapobiega zabrudzeniom i pozwala na zachowanie oryginalnego wyglądu przez długi czas. Mysz posiada 2 klasyczne przyciski z wysokiej jakości przełącznikami, które gwarantują długą żywotność. Wygodne, ergonomiczne kółko przeznaczone do płynnego przewijania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A4Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A4Tech.
Kup A4Tech OP-720
Wszystkie ceny 10 →A4 Tech OP-720 A4TMYS43754 Mysz Czarny | 40 zł |
A4Tech OP-720 czarna MY-K-A4T-281 | 23 zł |
Mysz A4TECH OP-720 | 21 zł |
Mysz Przewodowa A4TECH OP-720 USB Czarny A4TMYS43754 | 47 zł |