A4Tech Bloody V8M
Wideo 18Zdjęcia 6 |
A4Tech Bloody V8M |
|
Mysz do gier z słynnej serii Bloody od znanego chińskiego marki A4 Tech. Ten model jest pozycjonowany przez producenta jako mysz do strzelanek z perspektywy pierwszej osoby, jednak świetnie nadaje się nie tylko do gier i e-sportu, ale i do innych zadań. Nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie oprogramowania, sprzętu i wyposażenia odkrywają dla rozgrywki duże możliwości.
Wysoka dokładność kursora osiągnięty poprzez wykorzystanie optycznego sensora o rozdzielczości 3200 dpi, co zapewnia odpowiednią czułość. Mysz A4 Tech Bloody V8M ma dwuczęściowy korpus, który waży 155 r. Dzięki nowemu kształtowi i lekkiej wadze, ręka się nie męczy nawet po kilku godzinach ciągłego użytkowania. Przedstawiony model jest podłączany za pomocą interfejsu USB. Kosztować wyróżnić technologię Holeless, która zapewnia wysoką ostrość kursora — wyraźniej kursorów innych modeli 54 razy, zgodnie z zapowiedziami producenta. Ponadto, technologia ta filtruje nadmiar światła, a także chroni urządzenie przed dostaniem się do środka kurzu i wilgoci. Istnieją trzy różne tryby strzelania, do indywidualnego podejścia do każdej sytuacji. Mysz ma rodzinę za pomocą przycisków, które można dostosować do siebie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A4Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A4Tech.
Kup A4Tech Bloody V8M
Wszystkie ceny 20 →A4tech Bloody V8 mysz gamingowa V8M | 95 zł |
A4Tech Bloody V8m MY-K-A4T-274 | 80 zł |
Mysz A4-TECH Bloody V8M USB | 70 zł |
Mysz Przewodowa A4TECH Bloody V8m USB A4TMYS43935 | 115 zł |