AOC GM500
Відео 6Фото 8 |
AOC GM500 |
|
Порівняно недорога та елегантна повнорозмірна геймерська миша з якісним оптичним сенсором, довговічними перемикачами, керованим RGB-підсвічуванням та кабельним USB-підключенням. Модель одягнена в стильний чорний пластиковий корпус із симетричним дизайном, який однаково оптимізований для використання правою та лівою рукою (бічні кнопки дублюються на обох гранях корпусу). Позиціонується як модель базової цінової категорії, що підходить для геймерів з великою/середньою долонею.
Миша AOC GM500 оснащена набором із семи кнопок, а також традиційним колесом прокручування. У кнопках ЛКМ та ПКМ використовуються довговічні японські перемикачі Omron. Оптичний сенсор PixArt 3325 забезпечує відмінну роздільну здатність (до 5000 dpi), яку можна міняти «на льоту» окремою кнопкою, розташованою під колесом прокручування. Подібний пристрій може бути хорошим вибором, у тому числі і для активного геймінгу. Підійде для роботи, яка потребує акуратного позиціонування курсору в додатках зі створення та обробки векторної або растрової графіки, 3D-моделей, мультимедійного контенту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AOC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AOC.
Купити AOC GM500
Усі ціни 8 →AOC Przewodowa mysz do gier GM500 GM500DRBE | 52 zł |
AOC Mysz GM500 Wired Gaming Mouse UMAOCRPG0000001 | 57 zł |
AOC GM500 MY-G-AOC-003 | 52 zł |
Mysz AOC GM500 RGB | 53 zł |
AOC Mysz GM500 Wired Gaming Mouse 113890 | 67 zł |