A4Tech Bloody W90 Pro
Wideo 3Zdjęcia 3 |
A4Tech Bloody W90 Pro |
|
Niezbyt droga mysz gamingowa, naostrzona dla długiej żywotności. W tym celu producent zastosował gumowane kółko przewijania (scroll), przyciski z technologią podwójnej powłoki, metalowe nóżki eliminujące tarcie na niemal każdej powierzchni, zwiększające dokładność i płynność ruchów oraz mikroprzełączniki z zasobem 50 milionów kliknięć. Przy okazji mówi się, że nogi są w stanie pokonać ponad 300 kilometrów, a zwój może wytrzymać ponad 500 tysięcy obrotów.
Wykorzystuje połączenie przewodowe z kablem o długości 1,8 m. A4 Tech Bloody W90 Pro wykorzystuje sensor optyczny PixArt 3389 o następujących parametrach: 16000 DPI, 12000 FPS, 400 IPS i przyspieszenie 50 G. Dzięki temu model stanie się niezawodny asystent w grach, w których szybka reakcja. Możesz dostosować częstotliwość odpytywania (125, 500, 1000, 2000 Hz), wysokość podnoszenia (LOD) i zaprogramować przyciski w zależności od życzeń i potrzeb. Ponadto domyślnie zainstalowanych jest 5 rodzajów oświetlenia RGB, ale możesz samodzielnie zmienić ustawienia efektu świetlnego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A4Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A4Tech.
Kup A4Tech Bloody W90 Pro
Wszystkie ceny 6 →Mysz A4TECH Bloody W90 Pro Stone | 160 zł |
Mysz A4TECH Bloody W90 Pro Stone | 160 zł |
Mysz A4TECH Bloody W90 Pro Stone A4TMYS47014 | 160 zł |
Mysz A4Tech Bloody W90 Pro (A4TMYS47014) | 230 zł |
Mysz A4Tech BLOODY W90 Pro Activated (W90 PRO ACTIVA) Czarna | 237 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! a4 tech A4TECH MYSZ BLOODY W90 PRO STONE BLACK USB (AC | 233 zł |