A4Tech Bloody V7M
Wideo 8 |
A4Tech Bloody V7M |
|
Stosunkowo niedroga mysz z segmentu gamingowych urządzeń komputerowych, oryginalnie wyposażona w markową podkładkę pod mysz. A4 Tech Bloody V7M71 ma spektakularny i wyrazisty design, który podkreśla gamingowe skupienie manipulatora. Urządzenie należy do kategorii budżetowej i jest przeznaczone głównie dla początkujących graczy. Powierzchnie robocze posiadają specjalną powłokę antypoślizgową.
Urządzenie otrzymało 7 przycisków i kółko przewijania, przy czym przyciski można zmieniać i programować. Do nagrywania makr przewidziano 160 KB pamięci wewnętrznej. Główną cechą modelu jest rozbudowana konfiguracja. Tak więc w zestawie z samym manipulatorem znajduje się również bardzo dobra mata Bloody B-071. Pomimo przynależności do segmentu budżetowego mysz jest w stanie zorganizować jasną i niezapomnianą rozrywkę z najnowocześniejszymi grami. Porządny sensor i przemyślany układ przycisków będą wyraźną zaletą dla użytkownika w grach, które stawiają urządzeniom gamingowym wysokie wymagania pod względem szybkości reakcji i dokładności optycznej. Zapewnia podświetlenie i obsługę zastrzeżonego oprogramowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A4Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A4Tech.
Kup A4Tech Bloody V7M
Wszystkie ceny 24 →A4Tech V7M Mysz Komputerowa Czarny/Czerwony | 99 zł |
A4 Tech Mysz Bloody V7m USB UMA4TRPGV7M0000 | 84 zł |
A4Tech Bloody V7m MY-K-A4T-291 | 80 zł |
Mysz A4TECH Bloody V7m USB | 74 zł |
A4 Tech Mysz Bloody V7m USB 35934 | 86 zł |