Cougar Minos XC (3MMXCWOB.0001)
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Cougar Minos XC |
|
Ergonomiczna i niezawodna mysz do gier z wysokiej jakości czujnikiem optycznym, wytrzymałymi mikroprzełącznikami i podświetleniem LED. Przeznaczony zarówno dla zapalonych graczy, jak i zwykłych miłośników gier komputerowych, którzy chcą uzyskać maksymalną kontrolę nad dynamiczną rozgrywką w projektach popularnych gatunków (FPS, RPG, RTS, MOBA). Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej.
Mysz do gier Cougar Minos XC jest w stanie zapewnić niezwykle precyzyjne pozycjonowanie kursora na różnych powierzchniach roboczych przy użyciu wysokiej jakości czujnika optycznego Avago 3050. Rozdzielczość waha się od 100 do 4000 dpi, a dzięki oddzielnemu przyciskowi przełącznika czułość można zmieniać dosłownie „w locie”, szybko dostosowując manipulator do specyfiki środowiska gry. Konfigurowalna jest również częstotliwość odpytywania portu USB (do 1000 Hz) oraz kolor podświetlenia LED. Obsługuje pracę z autorską aplikacją Cougar UIX Software, która umożliwia korzystanie z istniejących i tworzenie nowych makr, a także ponowne przypisywanie wszystkich 6 klawiszy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cougar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cougar.
Kup Cougar Minos XC
Wszystkie ceny 7 →Mysz COUGAR Minos XC | 120 zł |
Cougar Combo Mouse + Mouse Pad MY-G-COU-013 | 127 zł |
Mysz COUGAR Minos XC | 120 zł |
Cougar Minos XC + Speed XC Czarny | 110 zł |
Mysz COUGAR Minos XC CGR-MINOS XC | 120 zł |
Mysz Cougar Minos XC + Speed XC | 99 zł |
Cougar Minos XC + Speed XC Czarny | 110 zł |