Dysk twardy A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK 1 TB
Wideo 11Zdjęcia 7 |
A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK 1 TB 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK 1 TB
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata DashDrive Durable HD720 1TB 2.5'' USB3.0 Czarny DHADAZBT10H720B | 264 zł |
ADATA HD720 1TB (Niebieski) HD-EX-ADA-089 | 269 zł |
Dysk ADATA HD720 1TB HDD Czarny | 265 zł |
Adata HD720 1TB 2,5'' AHD720-1TU3-CBK AHD720-1TU31-CBK | 280 zł |
Adata DashDrive Durable HD720 1TB 2.5'' USB3.0 Czarny 37339 | 267 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK
Ceny na A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK 1 TB | od 259 zł | 34 oferty | ||
A-Data HD720 AHD720-2TU3-CBK 2 TB | od 343 zł | 39 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →