Dysk twardy A-Data HD710 AHD710-2TU3 2 TB
Zdjęcia 3 |
A-Data HD710 AHD710-2TU3 2 TB 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data HD710 AHD710-2TU3 2 TB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata DashDrive Durable HD710 2TB 2.5'' USB3.1 Czarny 37001 | 358 zł |
Zewnętrzny dysk twardy ADATA HD710 Pro 2TB (AHD710P-2TU31-CBL) Niebieski | 439 zł |
DashDrive Durable HD710 2TB 2.5'' USB3.1 Niebieski | 359 zł |
Adata DashDrive Durable HD710 2TB 2.5'' USB3.1 Czerwony 41053 | 358 zł |
Adata DashDrive Durable HD710 2TB 2.5'' USB3.1 Żółty 41054 | 358 zł |
ADATA AHD710P-2TU31-CBL 2TB HDD USB 3.1 | 363 zł |
Modyfikacje A-Data HD710 AHD710-2TU3
Ceny na A-Data HD710 AHD710-2TU3 |
---|---|---|---|---|
A-Data HD710 AHD710-1TU3 1 TB | od 273 zł | 2 oferty | ||
A-Data HD710 AHD710-2TU3 2 TB | od 358 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →