Dysk twardy A-Data HD650 AHD650-1TU31-CBK 1 TB
Zdjęcia 11 |
A-Data HD650 AHD650-1TU31-CBK 1 TB |
|
USB 3.1 Gen1. Cichy. Ochrona przed upadkiem klasy wojskowej MIL-STD-810.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data HD650 AHD650-1TU31-CBK 1 TB
Wszystkie ceny 71 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata DashDrive Durable HD650 1TB 2.5'' USB3.0 Czerwony DHADAZBT10HD65R | 265 zł |
ADATA HD650 1TB (Niebieski) HD-EX-ADA-0021 | 266 zł |
Dysk ADATA Durable HD650 1TB HDD Niebieski | 265 zł |
Adata DashDrive Durable HD 650 1TB 2,5'' AHD650-1TU31-CBL AHD650-1TU31-CBL | 270 zł |
Dysk ADATA DashDrive Durable HD650 1 TB Czerwony | 259 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje A-Data HD650 AHD650-1TU31-CBK
Ceny na A-Data HD650 AHD650-1TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD650 AHD650-1TU31-CBK 1 TB | od 245 zł | 75 oferty | ||
A-Data HD650 AHD650-2TU31-CBK 2 TB | od 320 zł | 64 oferty | ||
A-Data HD650 AHD650-4TU31-CBK 4 TB | od 620 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →