Dysk twardy A-Data HD330 AHD330-2TU31-CBK 2 TB
Wideo 10Zdjęcia 6 |
A-Data HD330 AHD330-2TU31-CBK 2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data HD330 AHD330-2TU31-CBK 2 TB
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ADATA Durable Lite HD330 2TB (Czarny) HD-EX-ADA-0027 | 344 zł |
Dysk ADATA Durable Lite HD330 2TB HDD Czarny | 349 zł |
Dysk zewnętrzny HDD ADATA HD330 (2TB; 2.5"; USB 3.2; czarny) | 389 zł |
ADATA Dysk zewnętrzny HDD ADATA HD330 (2TB; 2.5"; USB 3.2; czerwony) | 370 zł |
Dysk ADATA Durable Lite HD330 2TB HDD Czarny | 349 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data HD330 AHD330-2TU31-CBK
Ceny na A-Data HD330 AHD330-2TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD330 AHD330-1TU31-CBK 1 TB | od 248 zł | 44 oferty | ||
A-Data HD330 AHD330-2TU31-CBK 2 TB | od 343 zł | 39 oferty | ||
A-Data HD330 AHD330-4TU31-CBK 4 TB | od 558 zł | 4 oferty | ||
A-Data HD330 AHD330-5TU31-CBK 5 TB | od 670 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →