Смартфон ZTE Blade A3 4 ГБ / 0.5 ГБ
Відео 11Фото 3 | Товар застарів 500 zł Основний дисплей: дисплей ("): 4; роздільна здатність екрану: 800x480; Співвідношення дисплей/корпус (%): 56; ОС: Android 4.4; Процесор (ГГц): 1; ОЗП (ГБ): 0.5; Пам'ять (ГБ): 4; Слот для карт пам’яті: microSD; Кількість SIM: 2 SIM; Основний об'єктив (МП): 5; Стандарт зв'язку: 3G в списокмої списки |
ZTE Blade A3 4 ГБ / 0.5 ГБ
Екран:4 ", 800x480, 233 ppi
Пам'ять:4 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 0.5 ГБ
Камера:5 МП
Акумулятор:1200 мАгод
Вага:121 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія ZTE Blade, Voyage (середні та бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 359 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 252 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 3200 мАгод, 174 г
від 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 207 г
від 478 zł
компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 166 г
від 150 zł
компактний, 5 ", 215 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 2000 мАгод, 143 г
від 299 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 198 г
від 310 zł
6 ", 179 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 5 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод
від 661 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
від 429 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 183 г
від 259 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 194 г
від 436 zł
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 544 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 204 г
від 889 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 3200 мАгод, 155 г
від 589 zł
5G, 6.52 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4000 мАгод, 182 г
від 388 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
від 430 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 214 г
від 249 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 194 г
від 696 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 339 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 156 zł
компактний, 5 ", 215 ppi, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC9832E, камера: 5 МП, зарядка: 2000 мАгод, 143 г
АксесуариВсі аксесуари для ZTE Blade A3 →
Відеоогляди
Unpacking and activating the new ZTE BLADE A3 phone 2019/Распаковка и активация нового телефона
23 лютого 2020913 переглядів
ZTE Blade A3 launched with 4000mAh battery and dual front cameras
31 жовтня 2017137 переглядів
Bootanimation ZTE Blade A3 2019 Black & Blue
17 січня 2021922 перегляда
ZTE Blade A3 A0616 Teardown Take apart Tutorial
7 грудня 20201 763 перегляда
ZTE Blade A3 2020 frp bypass
3 вересня 20211 155 переглядів
ZTE Blade A3 2019 Incoming call
27 грудня 20201 702 перегляда
Model ZTE Blade A3 2019 Remove account bypass without PC
8 квітня 20221 151 перегляд
Download free Twrp to root ZTE BLADE A3 2020 Mobile
26 березня 20221 079 переглядів
ZTE Blade A3 specifications and informations
1 квітня 2018106 переглядів
COMO FORMATAR ZTE BLADE A3 2019 | HARD RESET ZTE BLADE A3 2019
10 січня 20211 562 перегляда
ZTE Blade A3 2020 Password Pin Pattern unlock, Factory Hard Reset ZTE Blade A3 2020
18 квітня 202216 484 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 070 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 512 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 730 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 569 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 450 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 429 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Google Tensor, камера: 2 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4410 мАгод, 178 г, без ЗП
від 1 626 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 275 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 698 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г