Всесезонна шина Yokohama Geolandar A/T G015 215/65 R16 109S
Відео 19Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar A/T G015 215/65 R16 109S 215/65 R16 98 H 215/65 R16 109 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar A/T G015 215/65 R16 109S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
YOKOHAMA 215/65 R16 109S GEOLANDER A/T G015 E5289 | 707 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) (215/65 R16 109/107S) E5289 | 914 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 215/65 R16C 109/107S 8PR WL ) | 660 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 215/65 R16C 109/107S 8PR WL ) E5289 | 651 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama Geolandar A/T G015 215/65 R16 109S
Ціни на Yokohama Geolandar A/T G015 215/65 R16 109S |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar A/T G015 215/65 R16 98H | від 440 zł | 5 пропозицій | ||
Yokohama Geolandar A/T G015 215/65 R16 109S | від 651 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →